Let the darkness lead us into the light
Let our dreams get lost, feel the temperature rise
Belépés
egy új világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szavak
Egy lélektôl

A játéknak sosincs vége,
csak a hely változik
Bárpult
írta: Ashley Hermandes
Today at 1:33 pm

Szökôkút
írta: Elias Drayton
Pént. Júl. 20, 2018 11:00 am

Nappali
írta: Ashley Hermandes
Pént. Júl. 13, 2018 10:33 am

Paris
írta: Paris
Csüt. Júl. 12, 2018 1:58 pm

Lenore Lazzaro
írta: Ian Drayton
Csüt. Júl. 12, 2018 10:55 am

Homokszemek
a sivatagban
Species
Girls
Boys
Égi
10 6
Földi
2 1
Replikáns
4 3
All
16 10
Lelked
e tükörben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Ashley Hermandes

A legtöbb felhasználó (23 fő) Pént. Jún. 01, 2018 4:59 pm-kor volt itt.

Share | 

My soulmate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: My soulmate   Vas. Május 27, 2018 7:48 pm

Darius

Szabad
Kor: 27 ┃ Faj:  Égi/Replikáns ┃ Rang: Katona ┃ PlayBy: Tom Hardy
Egy véletlen folytán találkoztunk, éppen a Kerub katonai bázisán tartózkodtam, Theodore oldalán - ahogy mindig -, egy fontos ügyben. De ha megkínoznak, akkor se tudom, hogy mi volt az a fontos dolog, attól a pillanattól kezdve, hogy találkozott a tekintetünk. Valami furcsa, leírhatatlan érzés kerített hatalmába. Igazság szerint csak pár szót váltottunk egymással, ami alatt próbáltam elrejteni a tényt, hogy felébredtem - ha a karakter replika lesz, abban az esetben ő is ébren van, csak titkolja -, de te valahogy mégis belém láttál és rá jöttél a féltve őrzött kis titkomra. A mai napig fogalmam sincs, hogy miért nem buktattál le a vezetőség előtt, hiszen a föld oly közel volt hozzánk. Te lettél az egyetlen támaszom, minden titkok tudója. Ritkán találkozunk, tekintve, hogy te katona vagy és a Kerubon laksz, míg az én otthonom Egoban van. Viszont azok az alkalmak mindkettőnk számára meghatározóak. Olyan, mintha világ életemben ismertelek volna. Kedvellek, jobban mint azt kellene, de még zavarodott vagyok. Nem mindig tudom megkülönböztetni a valóságot és a belém táplált programot, szerencsére te ott vagy mellettem. Veled minden annyira könnyű, nem gondolkodom feleslegesen, semmi sem zavar. Azokban az órákban felfedezzük egymást és ezáltal önmagunkat is. Képes vagy kihozni belőle olyan dolgokat is, amikről álmodni sem mertem volna. Kettőnk kapcsolata egy súlyos titok, ami mindkettőnk vállát egyaránt nyomja. Mondd csak, mégis meddig tudjuk ezt csinálni?

// A faj választható! A név változtatható! Ha megjöttél dobj meg egy üzenettel. A karakter háttér történetét nem szeretném megszabni. A két karakter közötti kapcsolat lehet egy nagyon mély barátság vagy akár szerelem is. A pb alkuképes az alábbiak szerint; Clive Standen┃Chris Evans. Nagyon várlak!  *.* //

Replika

Play By :
Katheryn Winnick
Keresem :
Myself and

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal