Let the darkness lead us into the light
Let our dreams get lost, feel the temperature rise
Belépés
egy új világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szavak
Egy lélektôl

A játéknak sosincs vége,
csak a hely változik
Szökôkút
írta: Elias Drayton
Pént. Júl. 20, 2018 11:00 am

Bárpult
írta: Victor Sachs
Szer. Júl. 18, 2018 1:59 pm

Nappali
írta: Ashley Hermandes
Pént. Júl. 13, 2018 10:33 am

Paris
írta: Paris
Csüt. Júl. 12, 2018 1:58 pm

Lenore Lazzaro
írta: Ian Drayton
Csüt. Júl. 12, 2018 10:55 am

Homokszemek
a sivatagban
Species
Girls
Boys
Égi
10 6
Földi
2 1
Replikáns
4 3
All
16 10
Lelked
e tükörben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Ashley Hermandes

A legtöbb felhasználó (23 fő) Pént. Jún. 01, 2018 4:59 pm-kor volt itt.

Share | 

❖ the boy who wants to kill me ❖

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: ❖ the boy who wants to kill me ❖   Hétf. Május 28, 2018 12:30 pm

Leviathan

Szabad
Kor: 25-nek néz ki  ┃ Faj: replikáns ┃ Rang: replika ┃ PlayBy: Nathaniel Buzolic  
Mint általában, különösen sokan ismernek engem. Legalábbis tudják, hogy ki vagyok.  Apám a Szeráfok tagja, és szereti is a munkáját, hiába jár bizonyos kockázatokkal. Nos, éppen egy ilyen kockázat vagyok én is. És itt jössz a képbe te, drága barátom. Egy szimpla replika vagy, rengetegen vagytok, ugyan ezzel az arccal a tömegben. Eleinte katonáknak készítettek titeket, de volt egy megrendelő, aki kizárólag a te típusódból akart egyet. Nos, a maffia nem alszik, igaz-e? Főleg nem Glory-ban. És te lettél az ő küldöttje, a gyilkosa, akit csak azért tart maga mellett, hogy eltegye láb alól azokat, akiket nemkívánatosnak gondol.
És én egy ilyen nem kívánatos személy vagyok. Amikor először megtámadtál, épp hogy csak meg tudtam menekülni. Ekkor az anyám leküldött a földre egy szemétszállító kocsiban, hogy megmeneküljek. De valami baj volt a kocsival, még emlékszem, hogy nekicsúsztam az egyik oldalának, és bevertem a fejem. Onnantól se kép, se hang. A sivatag kellős közepén ébredtem, és fogalmam sincs arról, hogy ki vagyok, vagy ki voltam. És nem vagyok egyedül. Vajon rám fogsz találni, hogy bevégezd a feladatod?

//Nos, ennyit szerettem volna róla. A pb-hez ragaszkodom, senki nem tud róla lebeszélni  :DD Viszont a név, és a múltja nagy része teljesen az alkotóra van bízva. Szeretném, hogy majd utánam jöjjön a földre, és ott ébredne fel. Romantikus szálat tervezek közöttük, tekintve, hogy D nem emlékszik semmire, bármi kialakulhat, és a jövőben is bármi lehet. Nagyon várlak, kérlek gyere hamar. Ha itt vagy írj egy üzit.  lovelove //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal