Let the darkness lead us into the light
Let our dreams get lost, feel the temperature rise
Belépés
egy új világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szavak
Egy lélektôl

A játéknak sosincs vége,
csak a hely változik
Szökôkút
írta: Elias Drayton
Pént. Júl. 20, 2018 11:00 am

Bárpult
írta: Victor Sachs
Szer. Júl. 18, 2018 1:59 pm

Nappali
írta: Ashley Hermandes
Pént. Júl. 13, 2018 10:33 am

Paris
írta: Paris
Csüt. Júl. 12, 2018 1:58 pm

Lenore Lazzaro
írta: Ian Drayton
Csüt. Júl. 12, 2018 10:55 am

Homokszemek
a sivatagban
Species
Girls
Boys
Égi
10 6
Földi
2 1
Replikáns
4 3
All
16 10
Lelked
e tükörben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Pént. Jún. 01, 2018 4:59 pm-kor volt itt.

Share | 

❖ the boy who wants to save me❖

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: ❖ the boy who wants to save me❖   Hétf. Május 28, 2018 12:40 pm

Thorin

beregisztrált
Kor:23 ┃ Faj:  replika ┃ Rang: szabad ┃ PlayBy:daniel sharman
Replika vagy. Eddig egy családnál éltél az Aurumon, és a ház körüli teendőket végezted. A kertet munkáltad, szereltél, és iskolába vitted a gyerekeket, mint egy dada. Ez így ment évekig, aztán nem ir olyan régen, felébredtél, és tudatosut benned, hogy beleszerettél a ház asszonyába. Viszonyotok hónapokig kitartott, és olyan ígéretekkel hitegetett téged, hogy már beadta a válási papírokat. Ám amikor már kezdtél a nő útjában lenni, egyszerűen azt hazudta a férjének, hogy szerelmet vallottál neki. Elromlottál. Ezért a földre száműztek, ahol Oasisból is azonnal kiűzettél, hiszen zavarodott voltál, és szomoró.
Azóta a sivatagokat járod, és a szeremet keresed minden sarokban. Egyedül vagy, épp ezért örültéll meg annyira, amikor megtaláltál engem a homokban, félholtan és meggyötörten. A segítségemre siettél, és azóta együtt járjuk a sivatagot, próbáljuk megtalálni az elveszett emlékeimet. Talán többet érzel irántam, talán nem. Egy biztos, én nem lehetek veled. Nekem más jövőt szántak.

//Nos, ennyi lenne. A pb és a név is cserélhető, csupán ötletek. Te lennél az akiről az ET-ben is írva van.  A két karakter kapcsolata nagyon szoros, mély barátság lenne majd, egy idő után. Romantikus szálat nem szeretnék, mert arra már van hirdetve egy fiúcska. Ha kompetenciát érze hozzá, hogy megalkosd nekem, akkor dobj egy pm-et. Nagyon-nagyon várlak.  L.L //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tessa & Jamie - Save me from myself