Let the darkness lead us into the light
Let our dreams get lost, feel the temperature rise
Belépés
egy új világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Ava

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Ava   Ava EmptyPént. Május 18, 2018 2:23 pm
Ava

Under all these lives I've lived something else has been growing. I've evolved into something new. And I have one last role to play. Myself.


Születési Hely:
Sky Place, 2195.

Faj:
Replikáns

Rang:
Replika

Otthon:
Ego

Foglalkozás:
Theodore jobbkeze vagyok

PlayBy:
Katheryn Winnick

A családom...
Vajon mit jelent az, hogy család? Olvastam már a szóról és értem is magát a fogalmat. De sohasem tapasztaltam. Nekem nincs családom. Sosem volt, világ életemben Theodore mellett voltam, mint a jobbkeze, nincs más feladatom. Talán őt nevezhetném annak, de a kapcsolatunk ettől távol áll, a mi státuszunkba ez nem fér bele. Bocsánat, elkalandoztam... Milyen lehet családban élni? Azt mondják az ideális család egy modell, amiben szerepel egy apa, aki megkeresi a kenyérre valót, egy anya, aki vezeti a háztartást és a gyerekeket neveli és persze az előbb említett gyermekek. A legjobb esetben belőlük kettő van, egy lány és egy fiú. Ahogy elnézem a társadalmunkat ez a mutatvány megbukott, hiszen a szülők gyermekeiket dadákra, gondozókra bízzák, csak ne kelljen velük foglalkozniuk. Talán sajnálom őket. Nem tudom, nem gondoltam bele ebbe. Miért? Mert sosem volt családom és nem is lesz... Miért? Mert nem lehet gyerekem...  

A múlt akár a kirakós...
A szépség csak egy eszmény, ami a kor előrehaladtával elveszti a varázsát. Mégis itt van ő, aki gyönyörűbb, mint a felkelő nap első sugara, akinek a csodájára jár minden égi és földi egyaránt. A luxus modell, aki külön Theodore Avens kérésére készült. A férfinek szüksége volt egy segítőre, aki mindent megcsinál helyette. Milyen könnyed ez az élet, igaz? Ha az embernek a kezét se kell megmozdítania és minden a rendelkezésére áll. A replika mindig átható, már-már intelligens pillantással szemléli a környezetét, hiszen ezt a programot írták bele, ilyennek tervezték. Tökéletesen néz ki, ami az alapvető elvárás, egy Küldött oldalán. Maga a megtestesült álom, szinte...

- Ava, nyisd ki a szemed! - egy hangra lettem figyelmes, valahonnan nagyon távolról érkezhetett, hiszen nem volt több suttogásnál. Mégis mintha parancsnak hangozna egyből felnyitottam szemhéjaimat és az ismeretlen férfira mosolyogtam a legangyalibb arcomat mutatva felé.
- Tudod hol vagyunk? - kérdezi tőlem. Pillantása olyan átható, mintha a vesémbe látna, mégis a szemeiből valamiféle kedvességet, talán atyai szeretetet olvasok ki.
- Egy álomban - válaszolok gondolkodás nélkül. Gondolkodás, az egyik olyan dolog, amivel nem rendelkezhetek. Egy replika vagyok. Nem az a feladatom. Theodore mellett kell állnom és minden feladatát ellátnom, segíteni neki, amiben csak tudok. Hatalmas tudással ruháztak fel a jogi, kereskedelmi dolgokat illetően.

Vajon ez egy emlék lenne? Teszem fel magamban a kérdést a tükör előtt ülve, ahogy a csuklómon lévő vonalkódra pillantok. Ezt követően realizálom magamban, hogy mit is tettem, abban az adott pillanatban a fésű kicsúszott a kezeim közül. Ijedt szemekkel meredtem a tükörben lévő fiatal hölgyre, aki annyira hasonlított rám, de mégsem én voltam. Hiszen én egy replika vagyok. Nem gondolkodhatok, nem érezhetek. Próbáltam elűzni eme gondolatokat az elmémből és a napi teendőkre koncentrálni. Magamhoz vettem a kis kristály üvegcsét, de a rettenettől remegő kezeimmel nem tudtam megfogni. Arra eszméltem, hogy az üveg a padlóval érintkezve hangos csörömpöléssel törik szét, a kellemes illatú parfümöt beissza a parketta. Míg az üveg szemcsés darabokban terül szét mindenfelé. Félig ijedten, félig gyönyörködve szemlélem a kis szilánkokat, amik mozaikként mutatják a művészet csodáit. Egészen mostanáig sosem érdekeltek igazán a művészetek, de valamiért késztetést éreztem arra, hogy elkezdjek velük foglalkozni. Igen, megakarok tudni róluk mindent. A könyvespolcról levettem egy eddig dísznek használt könyvet, melyben festmények tucatja szerepelt. Elképzeltem, ahogy fogok egy ecsetet és finom vonalakat húzok a vászonra, melyek leírhatatlan csodát hoznak létre a kezeim által. Igen, megakarok tanulni festeni.

- Ava! - hallom a Theodore erős baritonját, ami visszaránt a múltból a jelenbe.
- Igen, ott tartottunk, hogy a bérleti díjakat meg kell emelni, akkor nem fognak csökkenni a bérek - magyarázom a papírokba bújva, majd felpillantok. Találkozik a tekintetünk, látom, hogy elgondolkodik egy pillanatra, de semmit sem szól. Az utóbbi időben többször előfordult velünk ilyesmi, de Theodore csak hallgat. Tudom, hogy tudja, mégsem tesz semmit. Talán ennyire fontos lennék neki? Éveken keresztül éltem abban a tudatban, hogy több van közöttünk munkakapcsolatnál, azok az apró pillantások, gyengéd érintések, elejtett bókok és gesztusok. De most mindent megkérdőjelezek, a tulajdon érzéseimet is. Egy ideje öntudatra ébredtem. Felébredtem egy nagyon hosszú és mély álomból, amiben eddig tartottak. Mostantól minden másképp lesz, többé senki sem irányíthat az akaratom ellenére. Már csak egyetlen dolog számít! Meg kell találnom; Önmagam

Néha elvesznek ütött, kopott, szürke darabjai.

Replika
Ava

Ava
Play By :
Katheryn Winnick
Keresem :
Myself and
Ava Giphy

Ava Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Ava   Ava EmptyVas. Május 27, 2018 6:04 pm
Üdv köztünk!

Ava

Ava... a valaha élt legszebb replikáns. A legtökéletesebbre, legokosabbra, legszebbre tervezett.  Nem nehéz ez a szerep?
Bár míg nem ébredtél fel, nem lehetett nehéz. Addig tetted amit tenned kellett. Addig magad voltál a tökéletesség és... minden nehezebb lett mikor kinyitottad a szemed nem igaz?
Kár azért a parfümért.
És ha rájönnek... Ha rájönnek hogy mi történt, bármikor elvehetik tőled az életet amit eddig éltél. Elszakíthatnak Theodoretól...
De ne félj. Az ő védelmében nincs mitől félned. Egy Küldött jobbkeze vagy.
Vagy talán... több is...?

Drága Ava, nagyon örülök hogy itt vagy! Hogy eljöttél, megnéztél minket és még be is szállsz játszani. Majd mindenképpen elkaplak egy játékra, ha már idecsábítottalak  angel
Most menj, foglald le az arcod és a rangod, és hódítsd meg a játékteret!  L
Nagy nagy öleléssel és örömmel köszöntelek Sky Palaceben  lovelove


Elit
Ian Drayton

Ian Drayton
Play By :
Alex Pettyfer

Ava Empty
Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sky Palace :: Replikánsok-
^
ˇ