Let the darkness lead us into the light
Let our dreams get lost, feel the temperature rise
Belépés
egy új világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szavak
Egy lélektôl

A játéknak sosincs vége,
csak a hely változik
Szökôkút
írta: Elias Drayton
Pént. Júl. 20, 2018 11:00 am

Bárpult
írta: Victor Sachs
Szer. Júl. 18, 2018 1:59 pm

Nappali
írta: Ashley Hermandes
Pént. Júl. 13, 2018 10:33 am

Paris
írta: Paris
Csüt. Júl. 12, 2018 1:58 pm

Lenore Lazzaro
írta: Ian Drayton
Csüt. Júl. 12, 2018 10:55 am

Homokszemek
a sivatagban
Species
Girls
Boys
Égi
10 6
Földi
2 1
Replikáns
4 3
All
16 10
Lelked
e tükörben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Pént. Jún. 01, 2018 4:59 pm-kor volt itt.

Share | 

A műveim kiadója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: A műveim kiadója   Hétf. Jún. 18, 2018 8:05 pm

Karakter neve

Szabad
Kor: 39-40 ┃ Faj:  Égi ┃ Rang: Elit ┃ PlayBy: Jake Gyllenhaal
Hol is kezdjem leírni a kettőnk kapcsolatát? Talán vissza kellene mennem a kezdetekhez és feleleveíthetném az első találkozásunkat.
" – …pillanatnyilag nem tudom, hogy egy ilyen könyvet hogy lehetne kiadni. Nézze, Mary: egy ilyen könyvbe senki sem fektetne pénzt.
– Egy ilyen könyvbe?
– Egy ismeretlen szerzőtől. Ennek nincs piaca. Az, aki még semmit nem tett le az asztalra, manapság nagyon nehezen talál kiadót. És ez a könyv valahogy olyan érzékeny.
– Érzékeny? Mit jelent ez?
– Hogy művészi. Finom. Igazi műremek.
– Szóval ezt a könyvet felejtsem el, dobjam el. Tudja, három… három évig írtam.
– Én csak őszinte vagyok magához. Csak elmondom, hogy mi a realitás. Legyen türelmes. Nem hívtam volna ide, ha nem hinnék magában. " *ezt a részletet az előtörténetemből másoltam ki* Őszintén, akkor zaklatott állapotban hagytam ott az irodádat. Egy multi cég felszínes, seggfej vezetőjének gondoltalak és szívből utáltalak. Valami igazán remek dolgot láthattál bennem, mivel később megkerestél és azóta egyetlen percre sem tágítasz mellőlem. A kiadóm, korrektorom és legjobb barátommá váltál az idők során. A mi kapcsolatunk egy szóval kifejezve; kaotikus. Hol gyűlölködve kiabálunk egymással, majd kiadva magunkból a felgyülemlett dühünket általában az ágyban és egymás karjaiban kötünk ki.  Igen, szeretők vagyunk, mégis a mi kapcsolatunk távol áll attól a romantikus, rózsaszín szirupos valamitől, amiről minden lány álmodik. Egyértelműen lángol közöttünk egyfajta kémia, de az érzéseinkről csak kiabálva tudunk beszélni. Az őrületbe kergetsz, mégis te vagy az egyetlen állandó pont az életemben. Megszoktuk és a magunkévá tettük ezt a se veled, se nélküled kapcsolatot. Mindketten súlyos titkokat őrzünk a múltból, valahol kiégtünk és az ürességben egymásra találtunk, így kapaszkodunk abba a maradék jóba, ami maradt számunkra. Nehezményezted azt, hogy újra magamhoz vettem a papírmunkát, folyton nyaggatsz, hogy írjak, ne hagyjam abba azt, amire születtem. A lelkem legmélyén tudom, hogy igazad van és örülök, hogy támogatsz, mellettem vagy, bár ezt sosem mondanám el neked. Tényleg kiöljük egymásból a gyengéd érzések maradékát és porrá égetünk mindent?  Vajon valaha begyógyulnak a sebeink és egymás mellett megtanulunk újra szeretni?

//A név  választható. A karakter személyiségét és múltját rád bízom. A pb nem alkuképes! Sok ötletem van kettőnkkel kapcsolatban. Nagyon várlak!  *.* //

Elit

Play By :
Anne Hathaway
Keresem :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás