Let the darkness lead us into the light
Let our dreams get lost, feel the temperature rise
Belépés
egy új világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szavak
Egy lélektôl

A játéknak sosincs vége,
csak a hely változik
Szökôkút
írta: Elias Drayton
Pént. Júl. 20, 2018 11:00 am

Bárpult
írta: Victor Sachs
Szer. Júl. 18, 2018 1:59 pm

Nappali
írta: Ashley Hermandes
Pént. Júl. 13, 2018 10:33 am

Paris
írta: Paris
Csüt. Júl. 12, 2018 1:58 pm

Lenore Lazzaro
írta: Ian Drayton
Csüt. Júl. 12, 2018 10:55 am

Homokszemek
a sivatagban
Species
Girls
Boys
Égi
10 6
Földi
2 1
Replikáns
4 3
All
16 10
Lelked
e tükörben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Pént. Jún. 01, 2018 4:59 pm-kor volt itt.

Share | 

Jobbkezem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Jobbkezem   Szer. Júl. 11, 2018 11:19 pm

Karakter neve

Szabad
Kor: 25 ┃ Faj: Földi  ┃ Rang: Sivatagi ┃ PlayBy: Garrett Hedlind
Ha én vagyok Bonnie, te vagy az én Clyde-om. Azzal az apró különbséggel, hogy közöttünk nincs romantikus kapcsolat. Csupán tettestársak vagyunk, elválaszthatatlan szövetségesek, kiket az utca nevelt fel. Gyermekként talán utáltuk egymást, mert mindig ugyanarra volt szükségünk. Mi akartuk irányítani a többieket, aminek a vége hatalmas veszekedés és verekedés lett. Temérdek sebet szereztem miattad, ahogy te is az én kezeim által. Egyszer megmentetted az életemet, amiért hálával tartozom feléd, talán akkor kezdtem el másképp nézni rád. Nem csak egy eszelős fiút láttam, hanem azt az erős kezű férfit, akivé később váltál. Valahogy felnőttünk és rá kellett döbbennünk, hogy az erőinket egyesíthetjük is, nem kell folyton harcolnunk. Így a jobb kezemmé váltál, amellett, hogy szívesen jársz fosztogatni a kihalt városokba, olykor a sivatagot járod értékes csecsebecsék után kutatva. Olyanok vagyunk mint a tökéletes bűnözők, akiket senki se képes elkapni, a régi időkben maffiózóknak vezetek volna minket. A fellegeknek eladott ékszerek és kristályok csak egy része a munkánknak, a fekete piac királynőjeként emlegetnek, míg a te nevedet csak suttogva merik kiejteni. Láttad miken mentem keresztül, hogyan váltam azzá az emberré, akitől a legtöbben félnek. Minden titkom tudója vagy, éppen ezért nem nézed jó szemmel, hogy az általad talált replikán még nem adtam túl. Talán féltékeny lennél? Nem vettem volna észre az évek alatt, hogy többet érzel irántam barátságnál? Én mindig a legnagyobb szövetségesemként tekintettem rád, olyan vagy számomra mint egy testvér.  

//A név választható. A pb alkuképes. Ha elvállalod a karaktert mindenképpen olvasd el az előtörténetem, mert szerepel benne az úriember. A közös pontokon kívül minden mást a megalkotóra bíznék.
Nagyon várlak / várunk!  L.L //

Sivatagi

Play By :
Natalie Dormer
Keresem :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal