Let the darkness lead us into the light
Let our dreams get lost, feel the temperature rise
Belépés
egy új világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Zenei elôadóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Zenei elôadóterem   Zenei elôadóterem EmptyPént. Május 18, 2018 10:17 pm
***
Admin
AI

AI

Zenei elôadóterem Empty
Vissza az elejére Go down
https://skyfall.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Zenei elôadóterem   Zenei elôadóterem EmptySzomb. Jún. 02, 2018 10:43 am


Champagne


Evelyn & Ian

Egy újabb kissé csicsás parti. Minden nő hatalmas ruhákban, csillogó ezüst, arany hófehér. Mintha tényleg angyalok volnánk aminek hisszük magunkat. Az öltönyöm sötétkékjébe ezüst fonalak keverednek, sötétszürke ingemmel pedig akár az éjszakai égbolt és a sivatag. Sokszor nézem a szobám ablakából a végtelen sivatagot. Elgondolkodom hogy mi lehet a túloldalán. Vajon van-e valami a túloldalán vagy már az egész bolygót beborítja a végeláthatatlan sivatag.
A zene halkan duruzsolva keveredik a beszélgető társasággal. Egy újabb jótékonysági parti az Archangel részére. Hogy az még több ápoló replikát és még több frissen végzett orvost vehessen fel. Hogy a legjobb legyen.
Néha kicsit sajnálom Sky Palace többi rétegét, néha irigylem amiért nem kell ilyen partikon részt vennie. Dehát.. leendő küldöttként ez a kötelességem.
Megpillantom apámat néhány méterrel odébb. Egy másik Küldöttel beszélget, ha az emlékezetem nem csal Glory küldöttével. Micsoda unalmas beszélgetés lehet...
Az öcsémet nem is látom, sem a lányt akivel jöttem. A nevére már nem emlékszem, de ő is egy Elit fruska. Tudtam jól hogy csak a rangom és a szép pofim miatt van itt. Meg sem próbált megismerni.
Pedig még a személyiségem is lehengerlő.
Lassú léptekkel sétálok körbe apró mosollyal az arcomon biccentek minden ismerős szembejövőnek. Egyikük nevére sem emlékszem de ők mind tudják ki vagyok. Ahogy itt mindenki.
Akkor pillantom meg azt a különleges arcot. Ezüstfehér haj, szögletes vonások. Valahogy kitűnik a tömegből miközben elvegyül benne. Talán egy pillanatra még felém is villan a szeme, aztán újra elfordul.
Megállva a fal mellett figyelem egy kicsit. Nem emlékszem rá hogy valaha is láttam volna, de most... biztos vagyok benne hogy megnézném egy kicsit közelebbről is. Sokkal közelebbről.
Intek az egyik közelben álldogáló replikának aki egyből hozzám siet. Az arca kifejezéstelen, a tekintete üres. Az arca annyi helyen megtalálható a teremben hogy meg sem tudom számolni. Elég olcsó modell lehet.
- Hozz nekem két pohár pezsgőt! -
mondom neki mire elrohan. Ahogy visszaér a pezsgőkkel lassú léptekkel sétálok a nőhöz és a háta mögött megállva  lassan a látóterébe emelem az egyik poharat.
- Pezsgőt? - kérdem lágyan, finom mosollyal az arcomon. Közelről még jobban megfog a kinézete. Van valami különös hidegség a szemeiben, ami... Felcsigáz.

353┃YOUTUBEszemöldök  ┃
Elit
Ian Drayton

Ian Drayton
Play By :
Alex Pettyfer

Zenei elôadóterem Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Zenei elôadóterem   Zenei elôadóterem EmptyKedd Jún. 05, 2018 1:10 pm

Ian & Evelyn
Egy földig érő hosszú ruhát húztam fel, ami kiválóan passzol mind a caelesti élet érzéshez, mind a mai eseményhez. Igaz, valójában  a kettő egy és ugyan az. Az ilyen események az egész város eszméinek kicsúcsosodása. Minden csillog, mint ahogyan az én öltözékem is, ami egészen a combomig követi a testem vonalait, míg aztán szétnyílik, így teret adva a lábaimnak, amitől már sokkal könnyebb benne járni és táncolni – amit nem hiszem, hogy sokat fogok ma csinálni. A rávarrt ezer egy apró ezüst díszítéstől az embernek muszáj ránéznie akaratán kívül is. Ha pedig megteszi, akkor észreveheti, hogy a fény hatására néha egy egy pillanatra türkiz kékké válik. A hajammal viszont szokásosan semmit nem csináltam, míg az arcomra a ruházatomhoz hasonló színű sminket varázsoltam fel.
Ezeket mind magamtól csináltam, sokféle replikát alkalmazok, de az összes testemmel és a kinézetemmel kapcsolatos tevékenységhez szigorúan csak nekem van jogom.  Borzalmasan sok időt tudok elfecsérelni ezekre, ami  miatt Charles mindig bosszankodott. Én pedig jókat mosolyogtam rajta.
Vele sok ilyen eseményre jártam, szinte minden hétvégén, ám a halála óta ez az első, ahová egyedül megyek el. Egy időben a saját gyászom miatt nem akartam, később, pedig már a “hivatalos” gyász időszak miatt. Lehet, hogy maradinak tűnök, de engem a szüleim úgy neveltek, hogy ha meghall az ember...társa, akkor másnap ne menjen el egy ünnepelni. De most már… Muszáj kimozdulnom, muszáj valamit csinálnom, mert már kezdek megbolondulni a kétségek között. A félelem... a félelem nagy úr. Én pedig rettegek a jövőtől, leginkább attól, hogy mikor fog a rendszer kiköpni magából, mint valami elhasznált rongyot. Én nem ide születtem, én ide kerültem… A városhoz való jogomat, pedig bármelyik pillanatban elveszíthetem, ha nem leszek ügyes. Ezért pedig emlékeztetnem kell az embereket, hogy még itt vagyok, hogy még ne felejtsenek el.
A teremben a meghívottak az arcaik alapján, pedig igen csak meglepődtek a megjelenésem miatt. Valami pont ilyet vártam el. Páran odajöttek hozzám egy-egy szóra, de valójában még semmi érdekes nem történt egészen egy pillanattal ezelőttig.
A hang felé fordulok rögtön és egy ismerős arcot fedezek fel. Még soha se beszéltem vele, de nagyon is jól tudom, hogy kicsoda. Ilyen körökben szinte ez már kötelező.
– Van olyan ember ebben a városban, aki visszautasítaná? – Kérdezek vissza egy fanyar mosollyal és már nyúlok is érte, de úgy, hogy ne kivegyem a kezéből, hanem ő adja át. – Köszönöm, de ugye nem száraz pezsgő? – Teszem fel az újabb kérdést és közben muszáj végig néznem rajta. Hasonlít az apjára, de annál sokkal jóképűbb.
Pár évvel lehet fiatalabb nálam, gondolom...De...Én mindig idősebbnek hiszem magamat, főleg az életutam és a személyiségem miatt. Így azon sem lepődnék meg, ha idősebb lenne nálam, de nem hiszem, hogy olyan sok évvel.
– Caelestre! – koccintok, ahogyan ilyenkor szokás és a számhoz emelve lassan kortyolom az italt. Közben még mindig nem tudom levenni róla  a szememet. Talán már túlságosan hiányoznak a kapcsolatok. A férjem halála óta egyedül vagyok...minden értelemben.  De nem fogok úgy tűnni, mint egy kiéhezett nő. Oh, nem! Ahhoz túl nagy a büszkeségem.
– Utoljára hónapokkal ezelőtt voltam ilyen “mulatságon”, szóval ha mond egy elég izgalmas botrányt bármelyik ittlévőről, akkor megfontolom, hogy még egy kis időt önnel töltsek.– A végére egy halvány mosolyt is eleresztek. Tudom, hogy miért jött oda hozzám, mindegyik azért jön.

Szószám: 543┃Youtube┃kicsit hosszabb lett, remélem nem baj

Elit
Evelyn Auden

avatar

Zenei elôadóterem Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Zenei elôadóterem   Zenei elôadóterem EmptyCsüt. Jún. 07, 2018 10:46 am


Champagne


Evelyn & Ian

Az a szép, különleges arc lassan fordult felém. A hideg szemek lassan végigmértek, de az arcomról nem tűnt el a halvány de annál magabiztosabb mosoly. Az övén is az játszott, bár kicsit fanyarabb volt mint az enyém.
Ő sem utasította vissza -ahogy ő is mondta- senki nem tette volna ebbe a városban.
- Egy hölgynek kizárólag édes pezsgőt hoznék - biztosítottam mosolyogva. Kinyújtotta felém a kezét de nem vette el a poharat így én helyeztem azt finom kecses, vékony ujjai közé.
Láttam ahogy a tekintete végigsiklik rajtam, felméri hogy ki is áll szemben vele. Tudtam hogy ismer. Hiszen a leendő caelesti küldött vagyok. Apám már egészen kicsi korom óta nevelget, tanítgat a küldöttségi szerepekre.
Az öcsém Elias, lehet hogy jobb vezető lenne... mégis én vagyok az örökös.
Én is végigmérem őt. Ragyogó ruháját, csontos, különleges vágású arcát. Tetszik amit látok és ahogy látom... neki is tetszik amit lát.
- Még nem találkoztunk hivatalosan, Ms. Auden, így engedje meg hogy bemutatkozzak. Ian Drayton - nyújtottam kezet neki félmosollyal és ha ő is bemutatkozozz finoman felemeltem a kezét hogy megcsókoljam a kézfejét. Ahogy egy igazi hölgynek illik. Mégiscsak úriembernek neveltek.
Felém emelte a poharát mire elmosolyodtam.
- Caelestre! - biccentek én is. A poharaink finoman összekoccantak ahogy egymás szemébe nézve koccintottunk. Nem nézek félre. Félek a következményektől. Nincs is rosszabb a rossz szexnél.
Érdeklődve vontam fel a szemöldököm ahogy megszólalt és finoman közelebb hajolok hogy jobban értsem amit mond. Mint valami védőbástya állok mellette és zárom ki a tömeget. Nem akarom hogy más is csatlakozzon a beszélgetésünkhöz.
- Valami érdekes botrány? Lássuk csak... - gondolkodom el és lassan megkerülöm őt hogy a ő szemszögéből is végigmérjem a tömeget. Tetszik hogy ezzel indította a beszélgetésünket. És be akartam bizonyítani neki hogy érdekes vagyok.
- Látja amott a vöröshajú hölgyet? Sötétszürke ruhában... - súgom neki hogy más ne vegye észre hogy miről beszélgetünk. Látom ahogy a lélegzetemtől finoman megrezzennek a hajszálak a tarkóján.
- Pár hete, a férje eltűnt. Sokan azt mondják megszökött egy egoi prostituálttal és a földre szökött. És tudja mi a legfinomabb az egészben...? - vonom fel a szemöldököm és ha rámnéz fejezem csak be a gondolatot - Hogy az a prostituált egy replika volt. Az a bolond állítólag beleszeretett egy replikánsba - csóváltam meg a fejem lassan. Mintha csak egy gumibabát akart volna feleségül venni. Vagy egy állatot. Fejembe nem fért hogy lehet beleszeretni egy érezni és gondolkodni képtelen dologba. Egy szolgába...
Belekortyolok a pezsgőmbe és újra végigfuttatom a szemeimet a tömegem.
- És amott a bajszos úr. Látja? A cilinderben - bökök az állammal a férfi velé hogy Evelyn követhesse a tekintetem - Kerubról jött Caelestbe. Tiszt volt odalent... És kiderült róla hogy két családja van. Egy a földön egy pedig idefent. És nézzen körül... nem foglalkozik vele senki. Mintha nem is tudnák... Álszent népség... - nevettem halkan újra a pezsgőmbe kortyolva. Rólam mindenki tudja hogy nőfaló és hedonista személyiség vagyok. Nem játszom meg magam mint ők.

487┃YOUTUBE┃egyáltalán nem baj, így én is kicsit hosszabbat tudok írni ┃
Elit
Ian Drayton

Ian Drayton
Play By :
Alex Pettyfer

Zenei elôadóterem Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Zenei elôadóterem   Zenei elôadóterem Empty
Ajánlott tartalom


Zenei elôadóterem Empty
Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sky Palace :: Caelest :: Paradise-
^
ˇ